Bir sihirbazlık gösterisinde el çabukluğu ve gözbağcılıkla harikalar gösterilir. Gösteri bittiğinde geriye bir şey kalmamıştır. Eğitim, her şey olup bittikten sonra elimizde kalan bilgi ve deneyimdir.
KARİYER
Bize yazarak irtibata geçebilirsiniz. Bize Yazın
KARİYER

Öncelikli olarak "bilgi üretimini" destekleyen Altınay Koleji, yenilenerek ilerleme prensibini savunur. Eğitimde ihtiyaç duyulan tüm materyalleri ve imkanları gözlemleyerek, profesyonel akademik ekibi aracılığıyla geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürür.


Altınay Koleji, aynı zamanda insan kaynağına yapılan yatırım, sürekli gelişim ve yenilikçilik anlayışı ile eğitime ve insan için sürdürülebilir değerler yaratır. Bünyesindeki dinamizm ve sürekli gelişim odaklı idari ve teknik kadrosu, Altınay Koleji'ni devamlı gelişen ve yenilenen bir kurum haline getirmiştir.

Ad Soyad *
:
Doğum Tarihi
:
E-posta Adresi *
:
İrtibat Telefonu *
:
Okul Tercihi *
:
Branş Tercihi *
:
Cinsiyet *
:
Bay
Bayan
CV *
:
Dosya yok
Notlar *
:
Güvenlik *
:
Eğer siz de bu ekibin bir parçası olarak Altınay Kolejine değer katabileceğinize inanıyorsanız, lütfen CV’nizi ekleyip bize gönderin. En kısa sürede değerlendirilip sizinle irtibata geçilecektir. (*)Doldurulması zorunlu alanlar.