• 02164193320
  • info@altinayegitim.com
  • Hasanpaşa Mah, Hasanpaşa Cd No:3 34920 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
  • Başarılarımız

    Hayallerinize Dokunun…

    Üniversite öncesi önemlidir iyi bir lise seçmek. Altınay Anadolu Lisesi, bir taraftan hayatınıza renk katacak sosyal donatılar kazandırırken, diğer taraftan da okul ve üniversite hazırlığı yıllardır büyük bir başarı ile götürmektedir. Gizemden kaçarken gerçek olmayan bir dünyada kaybolmamak için Altınay Anadolu Lisesi

    Unit Name Date Assignments
    2020 - 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
    Meryem Ceyda DEMİR Marmara Üniversitesi (İstanbul) İngilizce Mütercim Tercümanlık
    Muhammet ALAN Necmettin Erbakan Üniversitesi (Konya) Veterinerlik
    Zeynep Betül YERLİKAYA Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi (İstanbul) Hukuk (%25 Burslu)
    Didem Ezgi DAL Pamukkale Üniversitesi (Denizli) Hemşirelik
    Medet KARAKOÇ Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mimarlık
    İlayda KIRIMLI Marmara Üniversitesi (İstanbul) Türk Dili ve Edebiyat
    Recep Tuna KOCA Doğuş Üniversitesi (İstanbul) İngiliz Dili ve Edebiyatı (%25 Burslu)
    Fatma Serra UĞUR İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği (%50 Burslu)
    Ayşe Sare BORAZANCI Nişantaşı Üniversitesi (İstanbul) Mekatronik Mühendisliği (Burslu)
    Yusuf ÇINAR Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
    Muhammed Emir YILDIZ İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
    Kadir KAYA İzmir Demokrasi Üniversitesi Şehir Bölge Planlama
    Elif Naz ÖZALTUN Selçuk Üniversitesi (Konya) Mekatronik Mühendisliği
    Burhan YÜKSEL Afyon Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
    Gökdeniz AKSOY Işık Üniversitesi (İstanbul) Yönetim Bilişimleri Sistemi (%50 Burslu)
    Kübra YILDIZ İstanbul Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi (%50 Burslu)
    Aleyna İkra GÜNEŞ İstanbul Medipol Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
    Berke Doğu KURT Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
    Selahattin Şamil KARADAĞ Sakarya Üniversitesi İslami İktisat ve Finans
    Muhammet Ali ZORLU Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Gastronomi ve Mutfak Sanatları
    Esra KILIÇ Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi
    Gülperi KARDAN Karabük Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce)
    Merve FISTIKÇI İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Moda ve Tasarım (Burslu)
    Muhammet ALTUNCU Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Grafik ve Tasarım (%25 Burslu)
    Merve Nur ERTURGUT Maltepe Üniversitesi (İstanbul) Radyo ve Televizyon Programcılığı (%50 Burslu)
    Yusuf BAŞER İstanbul Gedik Üniversitesi Dış Ticaret (%50 Burslu)
    Duygu KELEŞ İstanbul Medipol Üniversitesi Elektronörofizyoloji (%50 Burslu)
    Hazal BAYRAMBEY Üsküdar Üniversitesi (İstanbul) Ağız ve Diş Sağlığı (%50 Burslu)
    Rana TEMİZYÜREK Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Anestezi (%50 Burslu)
    Berfin Doğu KURT Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Adalet (%50 Burslu)
    Meltem GÖRGÜLÜ ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İstanbul) Ağız ve Diş Sağlığı
    Zerda TEMİZ Üsküdar Üniversitesi (İstanbul) Diyaliz (%50 Burslu)
    Bedirhan ÜNDOĞDU YİĞİT Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Grafik ve Tasarım (%25 Burslu)
    2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
    Nida AÇIKGÖZ Üsküdar Üniversitesi (İstanbul) Tıp
    Mehlika Melek KAPUCU Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul) Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
    Muhammet Ali ZAİMOĞLU İstanbul Üniversitesi İktisat (İngilizce)
    Muhammed İbrahim MAÇ İstanbul Medeniyet Üniversitesi İktisat (İngilizce)
    Fatma Gül KÖSE Özyeğin Üniversitesi Hukuk (%50 Burslu)
    Aleyna ÜSTÜN İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İktisat (İngilizce)
    Sevda ÖĞÜTCÜ Üsküdar Üniversitesi (İstanbul) Ebelik (%50 Burslu)
    Hamza Emir KİRACI Gümüşhane Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema
    Merve YILDIZ Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Bolu) Tarih
    Semanur YAĞIŞAN Maltepe Üniversitesi (İstanbul) Psikoloji (%50 Burslu)
    Elif OMAĞ Maltepe Üniversitesi (İstanbul) Psikoloji (İngilizce)
    Çağdaş USLU Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Spor Yönetimi
    Elif Pelin Ündoğdu YİĞİT Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
    Emircan AYIRKAN Doğuş Üniversitesi (İstanbul) Dış Ticaret (İngilizce) (%50 Burslu)
    Hüseyin Batuhan AŞCI Beykoz Üniversitesi (İstanbul) Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 Burslu)
    Hasan KORKMAZ İstanbul Gedik Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (%50 İndirimli)
    Hüseyin Mert ÇAĞIL Okan Üniversitesi (İstanbul) Bilgisayar Programcılığı (%50 Burslu)
    Muhammed Emin TERZİ Kocaeli Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi
    Battal KARLI Ankara Üniversitesi Peyzaj ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
    2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
    Dilara DAL İnönü Üniversitesi (Malatya) Eczacılık
    Rabia YAVUZ Selçuk Üniversitesi (Konya) Eczacılık
    Elif ŞEMŞEK Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği
    İbrahim DOĞRU Marmara Üniversitesi (İstanbul) İktisat
    Ömer Faruk DURMUŞ İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Gerontoloji
    Hatice ÇAĞLAR Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi (İstanbul) Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
    Fatma MERT Trakya Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    Ayşe Sevde UĞUR Maltepe Üniversitesi (İstanbul) Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık/ İngilizce(%75 Burslu)
    Abdullah Emre BEKTAŞ Kütahya Üniversitesi Dumlupınar Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
    İlayda ÇABUĞ Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik
    Deniz KÖSE İstanbul Gedik Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%50 Burslu)
    Engin Cihan ÇAT Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) İç Mimarlık (%50 Burslu)
    Ömer Faruk YALVAÇ İstanbul Okan Üniversitesi İç Mimarlık Çevre ve Tasarım (%50 Burslu)
    Mina KOLDAŞ İstanbul Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon (%50 Burslu)
    Ünzile YAKUT Beykoz Üniversitesi (İstanbul) İç Mimarlık Çevre ve Tasarım (%50 Burslu)
    Melek OMAĞ İstanbul Okan Üniversitesi Psikoloji (%50 Burslu)
    Abdulrahim DUMAN İstanbul Okan Üniversitesi Mekatronik (%50 Burslu)
    Yunus Emre KARATAY Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Maliye
    Berat ERTEKİN Bursa Uludağ Üniversitesi İnşaat Teknolojisi
    Abdulkadir TÜRKDÖNMEZ Ege Üniversitesi (İzmir) Makine
    Abdulkadir DUMAN İstanbul Okan Üniversitesi Mekatronik (%50 Burslu)
    Baha SEVİNÇ Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknolojisi
    Furkan AYIRKAN Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknolojisi
    Nidanur ŞEKER Anadolu Üniversitesi İlahiyat
    Zehra ŞİŞMAN Şile Vasıf Topcu Fen Lisesi
    Taha Yasin Bayramoğlu Sultanbeyli Aziz Sancar Anadolu Lisesi
    Open chat